Ettevõtjale

Teil läheb hästi, kuid võiks veel paremini minna kui laiendada tegevust.

loe lähemalt...

Investorile

Investeeri vahetult ettevõttesse, tootlikus 12-25% aastas, erinevad valdkonnad.

loe lähemalt...

Startup

Teil on olemas hea idee ja vajate investorit, partnerit või täiendavat oskusteavet.

loe lähemalt...

SwistBankers?

Miks just SwistBankers?

loe lähemalt...

Investeeringute põhialused

Investeeringute põhialused

  • Meiega on lihtsam leida atraktiivseid projekte.
  • Pakume oma potentsiaalsetele klientidele, kelle suhtes on investeerimiskindlus, võimalust läbi meie portaali tutvustada ennast. See on põhjalikult läbi mõeldud ja analüüsitud, enne kui anname oma kaubamärgiga aktsepteeringu.
  • Pakume võimalust teha koostööd ka tavateenuste osutamisel - projekti analüüsi, järelevalve ja muudes investeeringute edukust ja kasumlikkust tagavates küsimustes. Kui Teil on huvi konkreetsele projektile, andke teada ja me viime läbi kõik vajalikud toimingud ning anname hinnangud veel enne projekti avalikustumist.
  • Lähtume rangetest investeeringukriteeriumidest. Ostame, kui riskiga kaalutud investeeringus on veel piisavalt ohutusvaru, ja müüme, kui hind on kaalutud tasemel. Iga investeering dünaamiliselt muutuvas keskkonnas on tähelepaneliku ja hoolsa jälgimise all.
  • Meil on oma Riskikomitee, mis enne investorile investeeringu pakkumist kaalutleb pakutava investeerimisobjekti sisu ja teeb sellekohase eelotsuse.
  • Klassikalise investeeringu puhul suunatakse kapital otseselt tegutseva või startiva ettevõtte arenguks. Investeering tehakse otse sellesse ettevõttesse. Investeeringu tegijale antakse tagatis või osalus vastavalt investeeritud kapitali suurusele, mille suhtes kehtib väljaostu optsioon kokkulepitud intressiga vastavalt riskiastmele. Orienteeruv tootlikkus 12-25% aastas, investeeringu pikkus 1-3 aastat.